Vajza 28-Vjecare Nga Zvicrra, Kërkon Një Djalë Serioze, Ka Lënë Edhe Kontaktin E Saj…

Nje vajze ka habitur shum njerez me zgjedhejn e saj per te gjetur fatin e jetes ajo ka zgjedhur facebookin per te kerkuar fatin e jetes

Ajo shkruan” Jam nje vajze 28 vjecare jetoj ne Zvicrra, dua nje djale serioz ashtu sic jam un madje kam lene edhe numrin tim”.. Nese je nje djale serioz dhe deshuron qe te jetosh me mua ne Zviccer.….shtype relam€n dhe shiko vid€on e ketij shkrimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *