“Krejt kto me njers i kam ble” Morena Taraku provokon në të bren,dshme me blerjet e reja

Morena Taraku është shfaqur joshëse në Instagram.Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Morena Taraku, nuk po ndalon së provokuari.Me videon e fundit ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve derisa shfaqet duke ‘reklamuar’ blerjet e fundit e endet veç në të brendshme.Morena ka qenë ndër emrat më të komentuar së fundmi dhe e gjithë kjo lidhur me jetën e saj private dhe një audio incizim që doli në media.Mirëpo si duket ajo e ka marrë gjithë këtë me sportivitet dhe duket shumë provokouese në videon e postuar .……shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *