“Kam bërë s*ks an.al, ja si e për.jetova”, ish-bano.rja e BB hap këmbët dhe jep mesazhin: Jetojeni jetën si … (FOTO)

Xhensila Pere, ish-banorja e Big Brother që arriti në finale e reality show-t, njihet si një nga personazhet pa komplekse të ekranit. Në një intervistë disa kohë më parë ajo tregoi edhe eksperiencën e saj lidhur me, për të cilin tha se e ka provuar, por është i dh.im.bshëm. Më tej, bukuroshja brune, kërkoi që videon të mos e shihte mami .…shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *