‘Hiqi Brek.et Te Prish.em Shpejt’, Pas Ska.ndalii Te Famshem, Aktorja Eliona Pitarka Kap.et Mat Me Te Das.hurin (Video)

Ditën e sotme, personi i saj i zemrës ka festuar ditëlindjen dhe Eliona i ka përgatitur një festë surprizë dhe ka ndarë për herë të parë me ndjekësit një video me të.Çifti shfaqet duke u puthur, teksa partneri e mban aktoren në krahë dhe fytyrën e tyre e mbulojnë tollumbacet.“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”- ka shkruar Eliona në postim.Nderkohe para pak kohesh aktores iu zbuluan disa mesazhe private me te dashurin ne messenger ku i kerkonte te hiqte breket .…shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *